Rehabilitacja i fizjoterapia
Zdrowy wzrok i jego korygowanie

ewa med radom ad 7

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Shettles i Rorvik zalecają parom, które chcą mieć chłopca, czas na współżycie z owulacją, z 85 procentowym sukcesem w wyborze chłopców i 80 procent w selekcji dziewcząt.25 Natomiast Zarutskie et al. w przeglądzie opublikowanej literatury stwierdzili, że jeśli istnieje jakaś tendencja, to więcej kobiet niż mężczyzn należy począć, gdy stosunek jest bliski owulacji33. Poprzednio informowaliśmy o możliwym związku między płcią dziecka a długością faza pęcherzykowa.34 Jednak nie znaleźliśmy związku między płcią dziecka a czasem stosunku w stosunku do jajeczkowania. Wnioskujemy, że celowy czas stosunku w dniu owulacji nie ma praktycznej wartości w doborze płci. Podsumowując, opisaliśmy płodne dni cyklu menstruacyjnego dla grupy zdrowych kobiet. Analizując dane w dniu owulacji (identyfikowane za pomocą testów hormonalnych dziennych próbek moczu) i codziennych zapisów stosunku płciowego, stwierdziliśmy, że wszystkie koncepcje wynikają z stosunku płciowego, który nastąpił podczas sześciodniowego okresu kończącego się w dniu owulacji. Płeć dziecka nie była związana z czasem stosunku w stosunku do jajeczkowania.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Jesteśmy wdzięczni dr Paulowi Musey z Uniwersytetu w Atlancie, który nadzorował testy sterydowe; Drs. Del Collins z University of Kentucky i James Kesner z Narodowego Instytutu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy; do pracowników laboratorium dr Roberta Canfielda z Columbia University, który przeprowadził testy na ludzką gonadotropinę kosmówkową pod nadzorem dr. John O Connor i Glenn Armstrong; Joy Pierce, która kierowała pierwotnym badaniem terenowym, a następnie zarządzała przechowywaniem i wysyłką 27 000 próbek moczu; dr D. Robert McConnaughey, który stworzył pliki danych i grafikę; i do Drs. Gertrud Berkowitz, Pierre Buekens, Glinda Cooper, Curtis Eshelman, Ronald Gray, Paige Hornsby, David Katz, Ruth Little, Andrew Rowland, Dale Sandler, David Savitz, Katherine Shea i Joe Leigh Simpson za cenne uwagi na temat poprzednich projektów tego artykułu .
Author Affiliations
Z Oddziału Epidemiologicznego (AJW, DDB) oraz oddziału statystyczno-biologiczno-matematycznego (CRW), Narodowego Instytutu Zdrowia Środowiskowego, Research Triangle Park, NC
Prośba o przedruk do Dr. Wilcox w Oddziale Epidemiologii, NIEHS, Research Triangle Park, NC 27709.
[hasła pokrewne: szpital spartańska, zespół ciasnoty podbarkowej, medicover cybernetyki ]

Tags: , ,

No Responses to “ewa med radom ad 7”

 1. Marcel Says:

  nie trzeba katować się restrykcyjnymi detoksami

 2. Snake Eyes Says:

  [..] Cytowany fragment: sosy niskokaloryczne[...]

 3. Filip Says:

  Koncerny farmaceutyczne preferuja syntetyczne wynalazki

 4. Marlena Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: czekolada bez cukru[...]

 5. Drugstore Cowboy Says:

  Może nieładnie tak krytykować, ale ten artykuł naprawdę jest tragiczny

Powiązane tematy z artykułem: medicover cybernetyki szpital spartańska zespół ciasnoty podbarkowej