Rehabilitacja i fizjoterapia
Zdrowy wzrok i jego korygowanie

W stronę zaufania do związków terapeutycznych – na rzecz dorocznej sprawy fizycznej ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 7th, 2018

Wywoływanie i weryfikowanie wartości danej osoby oraz preferencji związanych z opieką zdrowotną są ważnymi uzupełnieniami tego badania i pomagają budować poczucie troski, szacunku, wzajemności i zaufania. Zaufanie jest wzmocnione ciągłością relacji oraz dostępnością, niezawodnością i bezpieczeństwem opieki zapewnianej w miarę upływu czasu. Postrzegana wartość tych elementów opieki jest podkreślana przez hojne wypłaty z kieszeni, które pacjenci robią do dozorców lekarzy za dostarczanie tradycyjnie uważanych podstawowych składników opieki podstawowej. Brak wystarczającej ilości czasu na wykonanie tego rodzaju zabiegów to jeden z powodów, na który lekarze często powołują się na niezadowolenie z podstawowej opieki i jest to uzasadnienie często wspominane przez tych, którzy przekształcają swoje praktyki w modele dozorców.
Wezwania do rezygnacji z corocznej aktywności fizycznej również ignorują potężny efekt nakładania rąk , doceniany przez uzdrowicieli przez wieki, a ostatnio udokumentowany dramatycznymi terminami neurofizjologicznymi poprzez neuroobrazowanie funkcjonalne. Podczas badania przeprowadzonego w sposób dokładny, łagodny i rozważny, badanie fizykalne może komunikować się z opiekunem i budować zaufanie. Z tego punktu widzenia wykonywanie corocznego badania lekarskiego przez lekarza staje się równie ważnym aktem budowania relacji i ciągłości, jak i sposobem poszukiwania klinicznie istotnych wyników. W tym wieku polegającym na obrazowaniu diagnostycznym lekarze mogą stracić uznanie dla efektu terapeutycznego badania fizykalnego, nie wspominając już o umiejętnościach wymaganych do jego wykonania.
Wyzwaniem stojącym przed lekarzami pierwszego kontaktu jest zapewnienie bardziej spersonalizowanych, bardziej wszechstronnych doświadczeń związanych z opieką bez zmniejszania rozmiarów paneli do poziomu praktyki concierge, szczególnie w obliczu rozszerzającego się programu opieki podstawowej i rosnącego popytu. Jednym obiecującym rozwiązaniem służącym udoskonaleniu corocznego przeglądu jest podejście oparte na wielodyscyplinarnych zespołach, czego przykładem może być model domu medycznego skupiony na pacjencie, 5, w którym wszyscy członkowie zespołu zapewniają opiekę na najwyższym poziomie szkolenia i certyfikacji. Uwolniona od odpowiedzialności za osobiste dostarczanie bardziej skomercjalizowanych elementów opieki (np. Odnawianie leków, szczepienia, rutynowe polecenia, testy przesiewowe, sprawdzanie czynności życiowych, podstawowa dokumentacja) i wsparte przez interoperacyjną elektroniczną dokumentację medyczną lekarze podstawowej opieki zdrowotnej w domach opieki medycznej mogą poświęcają więcej czasu na budowanie i utrzymywanie relacji. Okresowa wizyta na badania lekarskim staje się wysiłkiem zespołowym, ze zwiększonym czasem lekarza na bardziej spersonalizowaną dogłębną analizę i bardziej kompleksowe i satysfakcjonujące ogólne doświadczenie dla pacjenta. Włączanie takich elementów opieki podczas wizyt ukierunkowanych na problem zamiast corocznej oceny stanu zdrowia, jak sugerowali niektórzy obserwatorzy, może być trudne, biorąc pod uwagę wymagania związane z oceną i zarządzaniem tymi spotkaniami.
Nowe modele opieki podstawowej, takie jak dom opieki medycznej, wymagają odejścia od opłaty za usługę opartej na woluminie, która powoduje przyspieszone wizyty; docelowo może być wymagana pewna forma kompleksowej płatności niezależna od liczby wizyt (np. skorygowana o ryzyko). Niemniej jednak zachęcające jest, że nawet w przypadku umów o opłatę za usługę, płatnicy coraz częściej dostrzegają potrzebę bardziej odpowiedniej zapłaty za kompleksowe roczne przeglądy.
Podsumowując, uważam, że roczny stan fizyczny powinien zostać poprawiony, a nie wyeliminowany
[patrz też: chlorella działanie, mezoterapia bezigłowa cena, jąkanie kloniczne ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: chlorella działanie jąkanie kloniczne mezoterapia bezigłowa cena